Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Психологічна служба

Date: 23 вересня 2022 о 19:21, Refreshed 7 грудня 2023 о 19:32
16 листопада - День толерантності

16 листопада 1995 року держави-члени ЮНЕСКО ухвалили Декларацію принципів толерантності, яка серед іншого підтверджує, що толерантність є не поступкою, а розумінням мультикультурності нашого світу, проявом поваги та терпимості. Всі люди за своєю природою різні, але рівні у правах. Цікаві факти про толерантність дивимося за посиланням

Торгівля людьми - сучасний прояв рабства

Торгівля людьми залишається гострою та реальною проблемою для багатьох країн світу, у тому числі й для України.
Сучасні форми експлуатації людини та нові виклики, з якими зіштовхнулася світова спільнота, створюють загрозу потрапляння у ситуацію торгівлі людьми для практично всіх соціальних груп населення. Військові дії, економічна нестабільність, підвищення мобільності населення, у тому числі з метою трудової міграції, зростання рівня безробіття, збільшення доступу населення до інформаційних мереж сприяють поширенню цього злочину. Дивимося відео по даній проблемі нижче:

Домашнє насильство: діти між двох вогнів

Що таке насильство? 275 мільйонів дітей у всьому світі потерпають від домашнього насильства. Давайте розбиратися разом. Дивимося посилання нижче:

5 способів - як легко підняти самооцінку

Самооцінка – одна з найпопулярніших тем у психологічному середовищі. По суті своїй це психологічне та емоційне самовідчуття людини. І коли говорять про низьку самооцінку, то мають на увазі відчуття себе незначним з суттєвою перевагою оточуючих в якостях, поведінці, можливостях тощо. Вашій увазі - відео про 5 способів покращення свого емоційного відчуття.

1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Щороку, за ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я, 1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цей день започатковано у 1988 році, він покликаний підвищити поінформованість щодо ВІЛ/СНІДу та привернути увагу суспільства до порушень прав і свобод людини, які мають ВІЛ-статус.

Невеличкі відеоролики та вікторина. https://youtu.be/1eOXssmxmmg https://youtu.be/ETbFIRgtBLk

Для закріплення пройденого матеріалу - Вікторина "Молодь проти СНІДу" https://youtu.be/n1qlPfeLIbQ

Comments:
Only authorized users can leave comments.